Vážení rodiče,

zveřejňujeme výsledky zápisu pro školní rok 2021/22.

Podle registračního čísla (přiděleného při zápisu) najdete výsledek zápisu Vašeho dítěte. Souhrnně můžeme však konstatovat, že všem uchazečům o přijetí do 1. ročníku školního roku 2021/22 bylo vyhověno. Zákonným zástupcům, kteří požádali o odklad, bylo rovněž vyhověno. U třech žádostí u odklad ještě čekáme na dodání chybějících dokumentů, proto zápis ještě není uzavřen.

Výsledky zápisu naleznete zde:

Výsledky zápisu pro školní rok 2021/22

Na červen chystáme informativní schůzku pro rodiče budoucích prvňáčků. Vzhledem k současné epidemiologické situaci zatím nevíme, zda budeme moci tuto schůzku uskutečnit. Sledujte naše webové stránky, kde Vás o tomto možném termínu budeme včas informovat.

Naši milí předškoláci,

těšíme se, až se v září setkáme v naší škole a budeme Vás moci přivítat jako nové prvňáčky. Věříme, že si vynahradíme Den otevřených dveří a zápis, kde jsme se bohužel nemohli poznat osobně.

Přejeme Vám všem slunečné a pohodové léto prožité ve zdraví.